Naše škola

Vítejte na našich stránkách

Hlavní krédo:

Není nejdůležitější vychovat vrcholového sportovce, ale kvalitního a všeobecně vzdělaného člověka.

Na 33. základní škole je udržována a rozvíjena dlouholetá tradice školy se sportovním zaměřením. Škola je určena nejen pro aktivní, vrcholové sportovce, ale pro všechny  žáky se zájmem o sport obecně, tzn. pro žáky, kteří spolu se svými rodiči vnímají pohyb jako jednu ze základních hodnot, jako nedílnou součást zdravého životního stylu.

Cílem je proto všeobecně vzdělávat žáky s důrazem na nezbytnost sportu a pohybu pro zdravý vývoj člověka. Mezi hlavní a prioritní činnosti školy patří kromě poskytování základního vzdělání i výchova a rozvoj talentovaných dětí.

Díky kvalifikovanému sboru učitelů a trenérů, spolu s technickým zázemím a vybavením školy jsou talentované děti nejen identifikovány a přilákány, ale soustavnou, systematickou a odbornou prací rozvíjeny, vedeny, motivovány a podporovány. I proto sport a tělesná výchova představují 33. základní školu jako jednu z nejúspěšnějších škol v Plzeňském kraji.

Spolupráce se sportovními oddíly – FC Viktoria Plzeň, FBŠ Plzeň, Studio J&A

Za podpory a spolupráce FAČR, MŠMT, Magistrátu města Plzeň a Plzeňského kraje běží od 1. 9. 2015 na 33. ZŠ Plzeň projekt Regionální fotbalová akademie Plzeň (zahájení RFAP).

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

v pondělí 28. 1 .2019 proběhne na naší škole Den otevřených dveří. Všichni jste srdečně zváni.

PLAVECKÉ PŘEBORY

Propozice pro tradiční vánoční plavecké přebory.

ZRUŠENÍ SBĚRNÉHO ÚČTU

Česká spořitelna ruší ke dni 30. 11. 2018 sběrné účty.

Žádáme Vás o provedení změny povolení k inkasu za stravné.

Od 1. 12. 2018 bude sběrný účet České spořitelny číslo 100 182 091/0800 zrušen a nahrazen účtem u Komerční banky číslo 20137311/0100.

Informace podá vedoucí školní jídelny: paní Marie Bodláková č. tel. 378 027 415

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ GDPR

Informace o ochraně osobních údajů na naší škole.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Naše dopravní hřiště může navštívit i veřejnost. VÍCE INFORMACÍ

ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY

Žádáme všechny rodiče, aby respektovali ZÁKAZ VSTUPU DO BUDOVY ŠKOLY.

Pokud si přejete osobní jednání s pedagogickým pracovníkem školy, je nutné nahlásit se na vrátnici a vyčkat ve vstupním vestibulu školy, kde si Vás učitel osobně vyzvedne. Doporučujeme domluvit si termín osobního setkání s učiteli předem.

Toto opatření je reakcí na smutnou událost ve Žďáru nad Sázavou. Snažíme se tak zaručit větší bezpečnost Vašich dětí ve škole.

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY:

Petr Čech (fotbal) Kateřina Emmons (střelba) Jan Řehula (triatlon)

David Limberský (fotbal) Vladimír Darida (fotbal) Václav Procházka (fotbal)
Patrik Ježek (fotbal) Robert Vágner (fotbal) Martin Fillo (fotbal)
Aktualizováno Čtvrtek, 06 Prosinec 2018 14:28