33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Sport Krajské kolo v plavání

Krajské kolo v plavání

Email Tisk PDF

Ve středu 7.11. 2012 se zúčastnila dvě družstva- chlapecké a dívčí- krajského přeboru v plavání pořádaného Asociací školních sportovních klubů, který se uskutečnil na bazéně v Kozinově ulici- bývalý bazén SK Radbuza.


Za naši školu závodily za dívky Kateřina Hausnerová, Kristýna Hausdorfová, Daniela Hůlová, Lucie Žížalová, Natálie Bartoňová a Lucie Bártíková, za chlapce to byli Dominik Polcar, Jiří Komár, Jindřich Mošna, David Šindler, David Finger a Alex Martinák. Obě naše družstva ve své kategorii vybojovala 1. místa. Za výborné sportovní výkony a vzornou reprezentaci naší školy jim patří poděkování a velká gratulace.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme