33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Sport Závody v přespolním běhu

Závody v přespolním běhu

Email Tisk PDF

Během podzimu se naše škola zúčastnila přespolního běhu. Naši žáci a žákyně z 2. a 3. třídy se v okresním kole umístili na 2. místě, resp. na 6. místě.  Ve starší kategorii, kde nás reprezentovaly děti z pátých a čtvrtých tříd, děvčata obsadila 4. místo a chlapci 1. místo. Ve třetí kategorii, mladší žáci, vítězové postupovali do krajského kola, které se konalo v Bělé nad Radbuzou.


Obě kategorie-dívky i chlapce jsme vyhráli a postoupili jsme. K této kategorii se přidali i žáci starší, z deváté třídy, kteří vyhráli okresní kolo ve velice dobře obsazeném závodě plzeňských škol a též cestovali na krajské finále. Ani tam se naše škola neztratila. Mladší chlapci obsadili 5. místo a děvčata se dostala na stupně vítězů, obsadila místo třetí. Největší radost nám udělali kluci ze starších žáků, kteří tento závod vyhráli a postoupili do republikového finále do Hradce Králové. Družstvo žáků ve složení – Lukáš Mudra, Filip Šteffel, Filip Vacovský, Jakub Kopřiva, David Milfort a Josef Balcar zabojovalo a obsadilo celkově 10. místo.

Všem patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy a jejich přístup k těmto závodům.

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme