33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Sport Softbalový turnaj - IV. kategorie

Softbalový turnaj - IV. kategorie

Email Tisk PDF

V pátek 8.6. se tým naší školy zúčastnil softbalového turnaje 8. a 9. tříd, který naše škola, společně s Gymnáziem Františka Křižíka, pořádala. Naši školu reprezentovali Michal Hodina, Jiří Komár, Michal Hásek, Martin Zítek, Kateřina Hausnerová (všichni 8.a), Veronika Růžičková (8.c), Ondřej Pek, Michael Oulík (oba 9.a), David Rajdl a Marek Kutil (oba 9.c).

Do turnaje jsme vstoupili utkáním s 10. ZŠ. První zápas turnaje a drobné niance v pravidlech nás asi stály výhru, přesto naše hra byla více než dobrá. Závěrečné skóre 18:22.

Ve druhém utkání skupiny jsme se střetli s týmem 22. ZŠ. Nervózní utkání ze strany soupeře jsme díky klidné atmosféře v našem týmu vyhráli 10:8. Ze skupiny jsme na rozdíl skóre postoupili do boje o 3. místo s týmem školy Starého Plzence. Toto utkání, poslední celého turnaje, jsme si my i hráči a trenér z Plzence, užili. V přátelské atmosféře jsme o bod zvítězili a obsadili tak celkové 3. místo.

V konfrontaci týmů z Plzně a přilehlého okolí jsme na tom tedy softbalově dobře. Co mě stejně tak těší je, že žáci 33. základní školy reprezentovali nejen hrou, ale i příkladným chováním jak na hřišti, tak mimo něj. Byla radost s nimi strávit páteční den!

Aktualizováno Pondělí, 11 Červen 2012 10:31  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme