33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Sport 33. ZŠ Plzeň reprezentuje na EURO2012

33. ZŠ Plzeň reprezentuje na EURO2012

Email Tisk PDF

V sobotu 8. 6. 2012 bude v Polsku a na Ukrajině zahájeno fotbalové mistrovství Evropy. Tento dlouho očekávaný fotbalový svátek bude významným datem nejen pro český fotbal, ale obzvlášť pro naši školu.

Poprvé za 34 let můžeme hrdě říci: " Hned tři naše bývalé žáky budeme sledovat jako členy reprezentačního "A" týmu České republiky na ME." Již tradičně uvidíme Petra Čecha a nováčky na akci takového významu budou David Limberský a Vladimír Darida. Je příjemné vědět, že dlouhodobá spolupráce 33. ZŠ Plzeň a FC Viktoria Plzeň se tak výrazně podepisuje na reprezentaci naší země.

Dalším příslibem a snad i potvrzením dobré práce všech mohou být v budoucnu i členové současné reprezentační "21" Jan Lecjaks a Pavel Čmovš. I oni jsou naši bývalí žáci a v těchto dnech si, zatím úspěšně, vedou v kvalifikaci na ME U21, kde jim patří prozatimní 1. místo ve skupině (1. Česko, 2. Wales, 3. Černá Hora, 4. Arménie, 5. Andora). Držme klukům palce a buďme hrdí, že v Polsku je i naše škola "při tom".

P. Čech D. Limberský V. Darida J. Lecjaks P. Čmovš
Aktualizováno Pátek, 08 Červen 2012 07:40  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme