33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Sport McDonalds Cup - okresní kolo

McDonalds Cup - okresní kolo

Email Tisk PDF

Dne 2. 5. 2012 proběhlo okresní kolo McDonald`s Cupu na naší škole. Zúčastnilo se 8 nejlepších plzeňských školních týmů v kategorii A (1. – 3. třída) a 8 nejlepších týmů v kategorii B (4. – 5.třída). Naší školu navštívila družstva :  25. ZŠ, Benešova ZŠ, 1. ZŠ, ZŠ Nezvěstice, ZŠ Starý Plzenec, 22. ZŠ, 4. ZŠ, 31. ZŠ a 20. ZŠ. Od 8:30 na Stadionu Josefa Žaloudka  probíhala utkání, kterým okolo 12 hodiny přihlíželi i bývalí žáci naší školy a nyní hráči FC Viktoria Plzeň Vladimír Darida a Adam Beránek. Všem zúčastněným družstvům oba hráči předali poháry a ceny. Součástí slavnostního ukončení  byla i autogramiáda obou hráčů. Celé okresní finále se odehrávalo  v příjemné sportovní atmosféře. Nyní se již připravujeme a těšíme  na krajské finále, které se koná 15. 5. 2012. 

 

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme