33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Sport Oblastní přebor v miniházené

Oblastní přebor v miniházené

Email Tisk PDF

V pátek 29. 4. 2011 se žáci a žákyně 3.-5. tříd ve složení Tomáš Buchta,  Marek Patrovský, Tomáš Piroch, Oliver Tauberest, Denisa Franzová, Pavel Svoboda a Ondřej Pecháček zúčastnili turnaje v miniházené na Bolevecké ZŠ v Plzni. Po loňském vítězství  měli nelehký úkol obhájit zlato. Ve finálovém zápase s ZŠ Plzeň-Újezd bohužel prohráli o 1 branku a tím získali „pouze“ 2. místo. Z jmenovaných chlapců a dívek se  házené věnují pouze tři děti, ostatní kluci jsou fotbalisti. Jak je vidět, všestrannost jim ale nechybí a za 2. místo si všichni zaslouží velkou pochvalu.

Výsledky jednotlivých zápasů :

33. ZŠ  - Rokycany         13 : 10
33. ZŠ  - 31. ZŠ              7  :  6
BZŠ       - 33. ZŠ            11 : 12
33. ZŠ   - Tymákov         15 : 6
Plzeň - Újezd  - 33. ZŠ   10 : 9

Aktualizováno Středa, 18 Květen 2011 07:40  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme