33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Sport Turnaj ve vybíjené

Turnaj ve vybíjené

Email Tisk PDF

Ve středu 2. března 2011 se děvčata ze 4. a 5. tříd naší školy zúčastnila okrskového kola turnaje ve vybíjené Preventan Cup. Našim děvčatům se dařilo a obsadila pěkné 2. místo, čímž si zajistila postup do okresního kola. Děvčatům – jmenovitě Marii Burešové, Markétě Jindřichové, Simoně Kordové, Adéle Vilímkové a Tereze Švecové – z 5.A, dále Denise Šírové, Andree Zwettlerové, Barboře Soukupové a Markétě Soukupové – z 5.C a též Sandře Vágnerové, Kateřině Dolejšové, Barboře Krňousové a Barboře Volenecké – ze 4. C blahopřejeme a přejeme úspěch v dalším kole.

Aktualizováno Pondělí, 21 Březen 2011 08:13  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme