33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Sport Žákyně naší školy ovládly krajský přebor staršího žactva

Žákyně naší školy ovládly krajský přebor staršího žactva

Email Tisk PDF

V neděli se ve sportovní hale v Nezvěsticích rozdávala první série krajských přebornických titulů pro sezónu 2010/2011 a to v kategorii staršího žactva. Tento turnaj se stal obrovským úspěchem pro žákyně naší školy Lianu Melnykovou a Terezu Pešíkovou, které vybojovaly tituly ve všech vypsaných soutěžích.

Největším úspěchem je bez pochyby jednoznačné vítězství dosud ještě mladší žákyně Liany Melnykové (6. A) v soutěži jednotlivců, která se k zisku titulu probojovala ze ztrátou pouze jediného setu. K tomu ještě přidala titul ve čtyřhře spolu s Terezou Pešíkovou (9. A) a 3. místo ze smíšené čtyřhry spolu s Václavem Šťastným (9. A). Poslední přebornický titul získala Tereza Pešíková ve smíšené čtyřhře spolu s Miroslavem Jehlíkem ze Sokola Bor. Tereza obsadila ještě 4. místo ve dvouhře starších žákyň a její výkon je potřeba vyzdvihnout zejména také proto, že se turnaje zúčastnila a poctivě bojovala i přes nepříliš dobrý zdravotní stav a nedostatečnou tréninkovou přípravu v důsledku předchozí nemoci. Velmi dobrý výkon podala i Petra Ottová (7. A), která ve své skupině prohrála pouze jednou, ale smolně (o jeden set) na skóre nepostoupila do závěrečných bojů.

 Výsledky:

Starší žákyně:

1. Liana Melnyková Sokol Plzeň V.

2. Kristýna Mlezivová Sokol Kdyně

3. Petra Janoušová Sokol Plzeň V.

4. Tereza Pešíková Sokol Plzeň V.

Starší žáci:

1. David Mazura Koc Sušice

2. Miroslav Jehlík Sokol Bor

3. Petr Pechman Sokol Plzeň V., Šimek Adam Dioss Nýřany

Čtyřhra starších žákyň:

1. Melnyková Liana, Pešíková Tereza

2. Janoušová Petra, Janoušová Pavla

3. Mlezivová Kristýna, Veselá Martina obě TJ Kdyně

4. Ottová Petra, Černá Kristýna (8. A)

Smíšená čtyřhra strašího žactva:

1. Pešíková Tereza, Jehlík Miroslav

2. Smolařová Jana, Cibulka Jan oba TJ Klatovy

3. Melnyková Liana, Šťastný Václav

Mlezivová Kristýna, Červenka Karel oba TJ Kdyně

Aktualizováno Pondělí, 10 Leden 2011 12:41  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme