33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola Školní družina a klub Články z našich akcí
Školní družina a klub

Centrum robotiky

Email Tisk PDF

Ve dnech 7.10., 21.10. a 4.11. jsme se žáky 3. – 5. tříd navštívili Centrum robotiky , kde jsme byli seznámeni s programováním jednoduchých her a ovládáním malého robota. Odpoledne bylo pro žáky naučné a nevšední.  Získali nové poznatky a informace z oblasti vědy a techniky. Těšíme se na další spolupráci.

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Listopad 2019 08:28
 

Pohádka ze starého mlýna aneb Nebojte se hastrmanů

Email Tisk PDF

Ve čtvrtek 24. října 2019 k nám do školní družiny zavítalo loutkoherecké divadlo z Hradce Králové.

Dva sympatičtí mladíci děti seznámili s vodníkem a formou humorné přednášky představili vodníka jako vzácný pohádkový druh, jeho vlastnosti, záliby a historický význam v českých pohádkách.

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Říjen 2019 10:46 Celý článek...
 

Zahájení ŠD/ŠK ve školním roce 2019/2020

Email Tisk PDF

Školní klub zahajuje provoz 3. 9. 2019, druhý den školního roku  2019/2020, od 6.00 hodin.

První den školního roku – 2. 9. 2019 si mohou zákonní zástupci žáků, kteří budou navštěvovat ŠK, od 10.00 – 12.00 vyřídit veškeré náležitosti týkající se provozu ŠK (upřesnění  odchodů,  změny tel. čísel).  Veškeré informace naleznete na webových stránkách školy.

 

Školní družina zahajuje provoz 3. 9. 2019, druhý den školního roku 2019/2020, od 6.00 hodin.

První den školního roku – 2. 9. 2019 si mohou zákonní zástupci žáků 1. tříd od 9.00 – 10.00 a zákonní  zástupci ostatních žáků, kteří budou navštěvovat ŠD, od 10.00 – 12.00 vyřídit veškeré náležitosti týkající se provozu ŠD (vyzvednutí klíčů, upřesnění  odchodů,  změny tel. čísel, přihlášení do kroužků). Veškeré informace naleznete na webových stránkách školy.

 

Divadelní představení

Email Tisk PDF

20. 2. 2019 jsme si do naší školní družiny pozvali p. Zdeňka Polacha s představením Matýsek a jeho kamarádi. Z. Polach je břichomluvec, který se zúčastnil i natáčení velmi úspěšné show TV Prima ,, Česko Slovensko má talent ‘‘. Loutku Matýska proto většina dětí dobře znala právě z televizního vystoupení. Kromě miminka Matýska, které nás všechny svým legračním projevem moc pobavilo, jsme viděli také vystoupení papouška, který se jmenoval Lady Ga- Ga. Ten byl také moc vtipný a zábavný. Celé odpoledne se vydařilo a zpříjemnilo nám čekání na blížící se jarní prázdniny. Matýska a jeho kamarády jsme na cestu domů doprovodili dlouhotrvajícím potleskem.

 

Najdi cestu a neztrať se

Email Tisk PDF

V rámci celoročního projektu jsme v lednu navštívili Městskou knihovnu

ve Skvrňanech. Byla pro nás připravena tematická přednáška o mapách a cykloturistice. Seznámili jsme se se zájmovým sdružením „Klub českých turistů“ a jeho činností. Hlavní náplní tohoto sdružení je správa turistických a cykloturistických tras na našem území.

Žáci si mohli vyzkoušet orientaci podle turistických a cykloturistických značení. Někdo hledal cestu jako turista, někdo si zahrál na cyklistu, mohli jste zde potkat i lyžaře. Část žáků se pohybovala po okruhu naučné stezky. Na dané trase nezabloudil nikdo, protože se všichni řídili přehledným značením. Žáci si z tohoto odpoledne odnesli mnoho informací a dnes již vědí, jak se v lese neztratit.

 

Aktualizováno Pondělí, 25 Březen 2019 08:18
 

Vánoční dílny

Email Tisk PDF

Tak jako každý rok se 11. 12. 2018 proměnily prostory naší školní družiny i školního klubu ve "Vánoční dílny." V každé třídě si děti pod vedením  pí vychovatelek mohly vytvořit vánoční ozdoby, přání a jiné vánoční dárečky, kterými potěšily své blízké. Součástí dílen bylo občerstvení - vánočka, vánoční cukroví, káva i čaj. Velké pozornosti se jako vždy těšil  vánoční trh. O adventní a vánoční výrobky byl velký zájem. Část z vybraných peněz putovala opět  na dětské oddělení Ortopedické kliniky FN v Plzni v podobě dárečků pro nemocné děti. Druhá část zůstala v naší školní družině na různé akce našich dětí. Odměnou pro nás za velmi náročné odpoledne byla spokojenost dětí i rodičů.

Aktualizováno Pondělí, 25 Březen 2019 08:18
 


Strana 1 z 16

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme