33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Sportovní stadion

Email Tisk PDF

Součástí stadiónu je fotbalové hřiště s umělým sportovním travním povrchem, který je tvořený trávníkem třetí generace s výškou vlasu 56 mm, se vsypem z křemičitého písku a gumového granulátu. Za fotbalovými brankami jsou záchytné sítě výšky 6 m. Celková velikost hřiště je 72 x 106 metrů.

Hřiště leží uvnitř oválu běžecké čtyřdráhy délky 400 m, její povrch je tvořený rovněž umělým sportovním povrchem. Tento povrch je typu „tartan“ a je vytvořený položením odpovídajícího povrchu Conipur. Běžecká dráha je ještě doplněna dráhou pro běh na 60 a 100 m.

V oblouku běžecké dráhy je v návaznosti na fotbalové hřiště také hřiště volejbalové, tenisový kurt a dvě streetbalová hřiště. Jejich povrch je rovněž z Conipuru. Ve druhém oblouku je víceúčelové hřiště s povrchem z vodopropustného asfaltu. Celý stadión leží mezi zemními valy, které prostor uzavírají. Příslušenství stadiónu tvoří objekt se šatnami, sprchami a sociálním zařízením půdorysných rozměrů 10 x 30 m. Součástí objektu je také tribuna se sedadly pro 256 diváků. Celý prostor stadiónu je bezbariérový. Větší využití stadiónu umožňuje umělé osvětlení, které je zajištěno čtyřmi stožáry s instalovanými halogenovými svítidly s celkovým příkonem 40 kW.

Bližší informace o stadionu a pronájmech podá Bohumil Raidl - 378 027 440.

Aktualizováno Sobota, 01 Září 2018 13:18  

Online aplikace

Podporují nás


Kontakty

Spolupracujeme