33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola

Spolupráce 1.B a 9.B

Email Tisk PDF

Dnes jsme naše mladší kamarády vzali do počítačové učebny. Po seznámení s myší, klávesnicí a monitorem jsme se hned pustili do práce. Byli jsme zvědaví, co se "naši" prvňáci již ve škole naučili. Z matematiky jsme procvičili počítání od jedné do pěti, číselnou čadu, v prvouce nám pak prvňáci připomněli slušné chování o přestávce a pomohli nám rozlišit školní pomůcky od hraček. Ti nejšikovnější si ve zvývajícím čase mohli zahrát třeba fotbal s (možná) "budoucími" fotbalisty Vikotrie Plzeň, wimbledonskou vítězkou či reprezentačními plavci nebo házenkářem. Přejeme deváťákům, ať se jim v budoucnu daří tak, jako našim prvňákům v prvním měsíci ve škole.

 

M. Černá a H. Třísková
třídní učitelé 1.B a a 9.B

Aktualizováno Čtvrtek, 02 Říjen 2014 09:33  

Online aplikace

Podporují nás


Spolupracujeme