33. základní škola Plzeň

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Naše škola

Přebor 33. ZŠ v plavání

Email Tisk PDF

V pondělí 20. 12. 2009 od 14:00 hod. do 17:00 hod. se uskutečnil ve školním bazénu už 6. ročník Přeboru 33. ZŠ v plavání, který je jedním z projektů školního vzdělávacího programu naší školy.

Závody proběhly bez vážnějších problémů a zúčastnilo se jich celkem 126 dětí (97 – 1. stupeň a 29 – 2. stupeň), které měly chuť změřit své síly v individuálních závodech na 50 m prsa, motýlek a volný způsob a štafetách 4 x 25 m polohový závod a volný způsob a nejmladší roč. 2002 a mladší na 25 m volný způsob. Velkým pozitivem závodů je velká účast rodičů, kteří přišli povzbudit své děti a účast dětí, které závodně dělají jiný sport něž je plavání, dětí které závodně nesportují a větší účast dětí než v předcházejících ročnících (1. stupeň i 2. stupeň) a letos poprvé se zastavil trend klesající účasti žáků druhého stupně.

Děti určitě motivoval fakt, že si mohli vyzkoušet co se naučili a natrénovali hlavně při výuce plavání na naší škole. Děkuji všem, kdo se podíleli na organizaci letošního ročníku a těším se na účast všech v 7. ročníku Přeboru 33. ZŠ v plavání.

Výsledky

Aktualizováno Pondělí, 10 Leden 2011 14:47  

Online aplikace

Podporují nás


Spolupracujeme