Naše škola Aktuality Novinky pro školní rok 2011/2012

Novinky pro školní rok 2011/2012

Vážení rodiče,

v příštím školním roce dojde k některým změnám a proto zde s předstihem zveřejňujeme příslušné informace.

Přestup z plavání na florbal

Po oznámení ukončení spolupráce plaveckého oddílu Slavia VŠ Plzeň s 33. základní školou jsou nejčastějšími dotazy, zda by nebyl možný přestup z plavání na florbal.

Florbalový oddíl SK Kerio Plzeň ve spolupráci s 33. ZŠ umožní ve školním roce 2011/2012 zájemcům z řad plavců navštěvovat tréninky "B" týmu. Děti budou muset předvést své florbalové dovednosti, pohybové schopnosti a tréninkovou morálku. K dalšímu pokračování v týmu budou vybráni pouze ti, kteří podle hodnocení trenérů prokážou požadovanou úroveň herních dovedností, týmového ducha, ale i opravdový zájem o florbal s možností dalšího rozvoje. S ostatními bude ukončena spolupráce.

SK Kerio Plzeň se snaží vybudovat klub, ve kterém budou pouze Ti hráči, kteří se chtějí florbalově zlepšovat a věnovat mu svůj čas a úsilí, nikoli si chodit jen „zapinkat“ bez vidiny dalšího růstu.

Aktualizováno Středa, 08 Červen 2011 08:30