Naše škola

Vítejte na našich stránkách

Hlavní krédo:

Není nejdůležitější vychovat vrcholového sportovce, ale kvalitního a všeobecně vzdělaného člověka.

Na 33. základní škole je udržována a rozvíjena dlouholetá tradice školy se sportovním zaměřením. Škola je určena nejen pro aktivní, vrcholové sportovce, ale pro všechny  žáky se zájmem o sport obecně, tzn. pro žáky, kteří spolu se svými rodiči vnímají pohyb jako jednu ze základních hodnot, jako nedílnou součást zdravého životního stylu.

Cílem je proto všeobecně vzdělávat žáky s důrazem na nezbytnost sportu a pohybu pro zdravý vývoj člověka. Mezi hlavní a prioritní činnosti školy patří kromě poskytování základního vzdělání i výchova a rozvoj talentovaných dětí.

Díky kvalifikovanému sboru učitelů a trenérů, spolu s technickým zázemím a vybavením školy jsou talentované děti nejen identifikovány a přilákány, ale soustavnou, systematickou a odbornou prací rozvíjeny, vedeny, motivovány a podporovány. I proto sport a tělesná výchova představují 33. základní školu jako jednu z nejúspěšnějších škol v Plzeňském kraji.

Spolupráce se sportovními oddíly – FC Viktoria Plzeň, FBŠ Plzeň, Studio J&A

Za podpory a spolupráce FAČR, MŠMT, Magistrátu města Plzeň a Plzeňského kraje běží od 1. 9. 2015 na 33. ZŠ Plzeň projekt Regionální fotbalová akademie Plzeň (zahájení RFAP).

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 1. BŘEZNA 2021

INFORMACE ŘEDITELSTVÍ ŠKOLY

INFORMACE MŠMT K PROVOZU ŠKOL DO 21. 3. 2021

ZÁPISY DO 1. TŘÍD PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Zápisy proběhnou ve dnech 8. a 9. dubna 2021 od 15:00 do 18:00 hodin. Nutná elektronická registrace, která bude spuštěna 15. března.

S sebou vezměte rodný list dítěte, občanské průkazy zákonných zástupců (případně plnou moc). Jedná-li se o dítě nadané či dítě se speciálně vzdělávacími potřebami, pak i doporučení školského poradenského zařízení. Žádost o přijetí Vám vytiskneme a připravíme k podpisu.

Byl-li dítěti v loňském roce udělen odklad školní docházky, je nutné s sebou přinést kopii rozhodnutí o odkladu.

Budete-li pro dítě žádat odklad školní docházky, vezměte s sebou vyjádření školského poradenského zařízení (pedagogicko-psychologická poradna nebo speciálně pedagogické centrum) a odborného lékaře (např. pediatr) nebo klinického psychologa. Žádost o odklad vyplníme na místě společně.

Dle aktuální epidemiologické situace bude upřesněna organizace zápisů (přítomnost dětí).

INFORMAČNÍ LETÁK

ORGANIZACE VÝUKY OD 4. LEDNA 2021

PODROBNÉ INFORMACE K VÝUCE

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ GDPR

Informace o ochraně osobních údajů na naší škole.

Práva subjektu údajů

PROJEKT START PLZEŇ

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY:

Petr Čech (fotbal) Kateřina Emmons (střelba) Jan Řehula (triatlon)

David Limberský (fotbal) Vladimír Darida (fotbal) Václav Procházka (fotbal)
Patrik Ježek (fotbal) Robert Vágner (fotbal) Martin Fillo (fotbal)
Aktualizováno Sobota, 27 Únor 2021 15:42