Naše škola

Vítejte na našich stránkách

Hlavní krédo:

Není nejdůležitější vychovat vrcholového sportovce, ale kvalitního a všeobecně vzdělaného člověka.

Na 33. základní škole je udržována a rozvíjena dlouholetá tradice školy se sportovním zaměřením. Škola je určena nejen pro aktivní, vrcholové sportovce, ale pro všechny  žáky se zájmem o sport obecně, tzn. pro žáky, kteří spolu se svými rodiči vnímají pohyb jako jednu ze základních hodnot, jako nedílnou součást zdravého životního stylu.

Cílem je proto všeobecně vzdělávat žáky s důrazem na nezbytnost sportu a pohybu pro zdravý vývoj člověka. Mezi hlavní a prioritní činnosti školy patří kromě poskytování základního vzdělání i výchova a rozvoj talentovaných dětí.

Díky kvalifikovanému sboru učitelů a trenérů, spolu s technickým zázemím a vybavením školy jsou talentované děti nejen identifikovány a přilákány, ale soustavnou, systematickou a odbornou prací rozvíjeny, vedeny, motivovány a podporovány. I proto sport a tělesná výchova představují 33. základní školu jako jednu z nejúspěšnějších škol v Plzeňském kraji.

Spolupráce se sportovními oddíly – FC Viktoria Plzeň, FBŠ Plzeň, Studio J&A

Za podpory a spolupráce FAČR, MŠMT, Magistrátu města Plzeň a Plzeňského kraje běží od 1. 9. 2015 na 33. ZŠ Plzeň projekt Regionální fotbalová akademie Plzeň (zahájení RFAP).

PROVOZ O PRÁZDNINÁCH

Služba pro veřejnost v době hlavních prázdnin 1. 7. 2021 - 31. 8. 2021 každou středu 9:00 - 12:00 hodin.

INFORMACE ŠJ KE KONCI ŠKOLNÍHO ROKU

INFORMACE

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 17. KVĚTNA 2021

POSTUP TESTOVÁNÍ

SOUHLAS S ODCHODEM PO TESTOVÁNÍ

INFORMACE PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY 2021/2022

Informace k zahájení školního roku 2021/2022 naleznete v posledním srpnovém týdnu na webových stránkách školy.

LÉTO S FLORBALOVOU AKADEMIÍ PLZEŇ

BLIŽŠÍ INFORMACE

ŠKOLNÍ KLUB

Z důvodu ukončení tréninků není od 28.6. školní klub v provozu

SPORTOVNÍ KEMPY LÉTO 2021

BLIŽŠÍ INFORMACE

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ GDPR

Informace o ochraně osobních údajů na naší škole.

Práva subjektu údajů

PROJEKT START PLZEŇ

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY:

Petr Čech (fotbal) Kateřina Emmons (střelba) Jan Řehula (triatlon)

David Limberský (fotbal) Vladimír Darida (fotbal) Václav Procházka (fotbal)
Patrik Ježek (fotbal) Robert Vágner (fotbal) Martin Fillo (fotbal)
Aktualizováno Pondělí, 28 Červen 2021 06:15